У Помпеях знайшли чудово збережені фрески, розміщені у “Чорній кімнаті”

У Помпеях знайшли чудово збережені фрески, розміщені у "Чорній кімнаті"


Археологи знайшли чудово збережені «фрескові» картини на стіні в банкетному залі великого будинку вздовж Віа ді Нола, однієї з найдовших вулиць Помпеї, пише Успіх in UA.

У нещодавно розкопаному районі давньоримського міста Помпеї археологи виявили чудово збережені фрески в банкетному залі, відомому як «Чорна кімната». Її називають чорною кімнатою, тому що вона була пофарбована в чорний колір, ймовірно, щоб замаскувати кіптяву від масляних ламп.Мозаїчна підлога кімнати навпаки складається з понад мільйона крихітних і складно розташованих білих плиток.

 Це останнє дивовижне відкриття в Помпеях, яке майже повністю збереглося під попелом і пемзою, що залишилися після виверження Везувію в 79 році нашої ери, повідомляє arkeonews.net.

Дві фрески, намальовані на стінах залу, показують сцени з грецької міфології та літератури. На одному з приголомшливих творів мистецтва зображена Олена Троянська, прекрасна жінка з грецької міфології, яка вперше зустрічає Паріса, принца Трої. Згідно з легендою, їхня втеча стала поштовхом до Троянської війни.

Друга фреска зображує троянську жрицю Кассандру, яка сидить, а бог Аполлон, спираючись однією рукою на ліру, намагається її спокусити. Коли вона відкидає бога, він прирікає її проголошувати пророцтва, яким ніколи не повірять.

«Чорна кімната» — це лише частина більшого будинку, який археологи розкопували протягом року. Його виявили в житловому та комерційному районі, відомому як Дев’ятий регіон. У будинку був сад і приймальня; поруч була пекарня, де були виявлені скелети. Поруч з пекарнею була пральня.

Читайте також: У Помпеях знайшли фреску із зображенням біженців із давньоримських міфів

Археологи підозрюють, що ці три ділянки — будинок, пекарня та пральня — належали одній особі. Також на стінах і жорнах знайшли ініціали «АРВ».

«Ми знаємо, хто такий ARV: це Авл Рустій ​​Вер. Ми знаємо його з іншої політичної пропаганди в Помпеях. Він політик. Він супербагатий. Ми думаємо, що він може бути тим, хто володів шикарним будинком позаду пекарні та пральні», — повідомила Софі Хей, археолог археологічного парку Помпеї.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *