У Помпеях знайшли фреску із зображенням біженців із давньоримських міфів

У Помпеях знайшли фреску із зображенням біженців із давньоримських міфів


У стародавньому римському місті Помпеї археологи знайшли фреску із зображенням братів і сестер грецьких міфів Фрікса та Гелли (також відомої як Еллі), пише Успіх in UA.

Протягом приблизно 2000 років після того, як виверження Везувію знищило місто, фрески, які все ще залишаються дивовижно барвистими, були знайдені під час реставраційних робіт навколо дому Леда.

Директор Археологічного парку Помпеї Габріель Цухтрігель назвав відкриття ястравим відображенням того, що відбувається в історії, повідомляє arkeonews.net.

Розкопана фреска зображує двох біженців у морі з Стародавньої Греції, Фрікса та Елле, брата та сестру, які тікають із дому після того, як їх вигнала мачуха, яка підкупила Дельфійського оракула, щоб убити дітей, щоб покласти край голоду, який стався на їхній батьківщині. Двох братів і сестер рятує Гера, і вони втікають на барані із золотого руна. Ель вислизає від барана і тоне в протоці між Європою та Азією (названій на її честь, або Геллеспонт). На фресці видно, як вона зникає у хвилях, а її брат Фріссо виживає.

Читайте також: У Польщі знайшли середньовічний значок паломника із зображенням міфічної істоти

Ця «фреска у чудовому стані збереження», сказав директор Археологічного парку Габріель Зухтрігель.

Фреска написана так, ніби це картина в рамці, повішена на жовтій стіні. Також нещодавно виявлено інші зображення натюрмортів і кілька жіночих портретів.

Цухтрігель також висловив надію на те, що найближчим часом ці ретельно збережені будинки стануть доступними для громадськості,

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *