У Місті Давида знайшли артефакти, які підтверджують події із Біблії

У Місті Давида знайшли артефакти, які підтверджують події із Біблії


Нещодавнє дослідження за участю археологів, істориків та науковців з Ізраїлю, Великобританії та США розкрило історію Міста Давида, пише Успіх in UA.

Вчені змогли досягти безпрецедентного рівня точності в датуванні артефактів, знайдених на території Першого Храму в Єрусалимі.

Значення стародавньої історії Єрусалиму в останні роки зросло через його релігійну та політичну важливість. Місто Давида, згадане в стародавніх текстах, є центром таких обговорень. Попередні дослідження мали на меті знайти артефакти, що корелюють з давніми текстами, але їм не вистачало точності, необхідної для отримання переконливих результатів, повідомляє focus.ua.

У новому дослідженні команда застосувала передові методи, такі як радіовуглецеве датування та аналіз деревних кілець, щоб датувати артефакти з місця розкопок з надзвичайною точністю. Вони проаналізували такі предмети, як насіння і череп кажана з шарів, датованих між 770 і 420 роками до н. е., провівши 103 замірів рівня вуглецю-14, що дозволило отримати детальні результати.

Крім того, вимірювання деревних кілець забезпечили річну роздільну здатність, що ще більше підвищило точність. Співвіднісши артефакти з історичними подіями, згаданими в стародавніх текстах, включаючи Біблію, дослідники підтвердили важливі події в історії Єрусалиму.

Читайте також: В Іраку знайшли загадкові символи, розміщені на 2700-річному храмі

Результати дослідження показали, що Єрусалим спочатку заселили між XII і X століттям до н. е., з часом розширюючись на захід. Дослідження також виявило докази землетрусу і подальшої реконструкції у VIII столітті до н. е., а також руйнування Єрусалиму в 586 році до н. е. вавилонським царем Навуходоносором II.

Це дослідження не тільки поглиблює розуміння давньої історії Єрусалиму, але й підтверджує свідчення, зроблені в стародавніх текстах. Воно має вирішальне значення для збереження культурної спадщини та значення регіону.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *