У Кенії знайшли найдавніші скам’янілості Homo erectus, яким 2 млн років

У Кенії знайшли найдавніші скам'янілості Homo erectus, яким 2 млн років


Нещодавнє відкриття палеоантропологів у Кенії — нові скам’янілості Homo erectus — не тільки розширює наше розуміння еволюції людини, але й ставить під сумнів деякі попередні гіпотези, пише Успіх in UA.

У двох нових екземплярах Homo erectus, знайдених на стоянці Східна Туркана в Кенії, дослідники помітили характеристики, які посилюють зв’язок цього виду з еволюційним шляхом людини, повідомляє 2plus2.ua.

«Homo erectus — це перший відомий нам гомінін, який мав будову тіла, більш схожу на людську. Його нижні кінцівки були довшими за верхні, форма тулуба була більше схожа на нашу, а ємність черепа була більша, ніж у попередніх гомінінів, що пов’язано з інструментальною промисловістю. Це швидший і розумніший гомінін, ніж австралопітек і найдавніша людина»,— сказав доктор Ешлі Хаммонд, дослідник Американського музею природної історії.

У Кенії знайшли найдавніші скам'янілості Homo erectus, яким 2 млн років

Читайте також: У Франції знайшли понад 400 скам’янілостей віком 470 мільйонів років

Докладні дослідження та археологічні аналізи підтверджують вік знахідок – 2 мільйони років, що робить їх одними з найдавніших відомих зразків Homo erectus. Знайдені скам’янілості були виявлені в палеосередовищі, що свідчить про те, що ранні Homo erectus жили неподалік від стабільних водойм та відкритих середовищ.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *