У Греції знайшли точне місце поховання Платона

У Греції знайшли точне місце поховання Платона


Граціано Раноккіа, папіролог з Університету Пізи, сказав, що знайшов точне місце поховання Платона на основі данних із папірусів у Геркуланумі поблизу Неаполя, пише Успіх in UA.

Геркуланумські папіруси, знайдені у XVIII столітті, містять понад 1800 доісторичних сувоїв. Вони були виявлені у Віллі Папірусів, римському маєтку в Геркуланумі в Італії. Сувої Геркулануму, поховані та захищені вулканічним попелом, являють собою єдину великомасштабну бібліотеку класичного світу, яка збереглася повністю.

Використовуючи технології ШІ, вчені намагаються розшифрувати папіруси. Знайдено нові слова, які вказують на 30% збільшення тексту порівняно з аналізом 1991 року, повідомляє arkeonews.net.

Відкриття міститься в тисячі нових або по-іншому прочитаних слів на папірусі, що містить історію Академії Філодема Гадарського.

Папіролог Граціано Раноккіа стверджував, що знахідки вказують на те, що Платон був похований в «Академії», названій на його честь в Афінах, в саду біля «Храму муз». Цей прорив став результатом нової інтерпретації папірусів, написаних Філодемом з епікурейської школи, де детально описується історія Академії.

«Академія», або Академія Платона, була школою в стародавніх Афінах, заснованою за стінами міста на північному заході в 387 році до нашої ери. Легендарному герою Академосу приписують її назву.

Читайте також: У Португалії знайшли римські поховання V-VI століть

Повторно досліджені папіруси Геркулануму показують, що Платон міг бути проданий у рабство або в 399 році до нашої ери після смерті Сократа, або в 404 році до нашої ери під час спартанського завоювання Егіни. Це спростовує попередні теорії, які датували інцидент 387 роком до нашої ери, під час перебування Платона в Сіракузах.

Існують відмінності в тому, як Цицерон і Герміпп описують смерть Платона: Цицерон каже, що він помер під час писання, тоді як Герміпп каже, що він помер на весіллі у віці 81 року і був похований в Академії.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *