Дослідник встановив місцезнаходження Райського саду, по якому ступали Адам і Єва

Вчені визначили, скільки насправді було дітей у Адама і Єви


Багато біблеїстів і богословів століттями намагалися відшукати те саме місце, що приховує”Райський сад”, по якому ступали Адам і Єва, пише Успіх in UA.

Деякі вважали, що Едемський сад розташований у Туреччині, Вірменії та у верхів’ях Перської затоки, але лише деякі були впевнені, що він розташований у Флориді, США.

Один колишній юрист і баптистський служитель Елві Е. Каллауей десятиліттями стверджував, що найусамітненіше місце в дикій природі справді існує і знаходиться у Флориді. За словами дослідника, державний парк Торрея, розташований у північній частині Флориди, є тим самим Едемським садом із Книги Буття, повідомляє focus.ua.

Цікаво, що державний парк був створений лише в 1930-х роках, проте вчений наполягає, що йому передувало біблійне місце. Зазначимо, що парк Торрея оточений річкою Апалачікопа і є домівкою для дерева Торрея, яке сьогодні перебуває під загрозою зникнення. У 1956 році місцева влада звела в сусідньому місті Бристоль “Райський сад”, щоб привабити в регіон потік туристів.

Дослідник встановив місцезнаходження Райського саду, по якому ступали Адам і Єва

За словами Каллауея, раніше йому вдалося виявити тут кілька географічних особливостей місцевого ландшафту, які відповідають опису Едемського саду. Ще півстоліття тому дослідник стверджував, що Едемський сад має ширину 16 кілометрів і простягається паралельно річці.

Дослідник стверджував, що в основі його здогадки лежить уривок із Книги Буття, де йдеться про те, що “річка, що зрошує сад, текла з Едему, а звідти розділялася на чотири потоки”. Преподобний запевняв, що подібне розгалуження є лише у двох річок на Землі: Апалачикла та іншої притоки, розташованої на іншому кінці світу — в Сибіру. Однак Сибір, як відомо, не надто гостинний регіон, а тому там, імовірно, було надто холодно для “Райського саду”, описаного в Книзі Буття.

Однак форма річкової системи не єдине, на що посилався дослідник. Він також посилався на місцеві дерева Торреї, які є одними з найрідкісніших і найстаріших на планеті. За його словами, ці дерева унікальні й вельми давні, вони також є одними з небагатьох, кому вдалося пережити попередній льодовиковий період у так званому “кишеньковому заповіднику”, що розташований уздовж річки Апалачікола.

Читайте також: Вчені визначили, скільки насправді було дітей у Адама і Єви

До середини минулого століття неймовірно рідкісне дерево Торрея опинилося під загрозою зникнення. Причиною тому послужили хвороби та надмірний збір врожаю, оскільки дерево використовували в декількох галузях: від палива для річкових суден до черепиці, і навіть як різдвяні ялинки. Наразі у світі залишилося лише кілька сотень дерев і більшість саджанців занадто молоді — не більше 60 сантиметрів завдовжки.

Дослідник встановив місцезнаходження Райського саду, по якому ступали Адам і Єва

До слова, пізніше преподобний купив ділянку, де і звів свій власний “Райський сад”. Туристам пропонували пройти зношеною пішохідною стежкою завдовжки 6 кілометрів, яку називали “Дорогою Едемського саду”. Цей шлях був усіяний безліччю рідкісних екземплярів рослин, які сьогодні перебувають під загрозою зникнення.

Преподобний Каллавей помер 1981 року, і сьогодні його стежка в Едемському саду може бути пройдена як частина заповідника Апалачікола-Блафс.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *