Зеленський погодив створення парку-пам’ятки “Межигір’я”

"Межигір’я" перетворять на парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва


Президент України Володимир Зеленський підписав закон про створення пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення для охорони зразків паркового будівництва і природи на території резиденції “Межигір’я”, пише Успіх in UA.

18 серпня документ повернули до Верховної Ради України.

“Зараз на території урядової резиденції “Межигір’я” здійснюється  проведення екскурсій та масовий відпочинок населення, кошти за відвідування не сплачуються до державного бюджету, що в умовах військового стану  та значного бюджетного дефіциту є неприпустимим, тому зазначене питання потребує нагального врегулювання”, – зазначається у пояснювальній записці.

Читайте також: “Межигір’я” перетворять на парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому проєкт Закону про створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Межигір’я” (№9354).

“Прийняття Закону сприятиме охороні та використанню в естетичних, природоохоронних та оздоровчих цілях визначних та цінних зразків паркового будівництва на території урядової резиденції “Межигір’я”, – зазначається на офіційній сторінці ВРУ у Facebook.

Успіх in UA


Одна відповідь до “Зеленський погодив створення парку-пам’ятки “Межигір’я””

  1. Аватар Катерина
    Катерина

    В червні 2023 року сім’єю з 4 осіб приїхали погуляти по парку, помилуватися його природою, подивится на водну гладінь Київського моря, але, дізнавшись про нову вартість квитків ( кусючі 300 грн проти 60 грн у 2022 році) розвернулися і поїхали до ботанічного саду ім. Гришка. Сподіваємося, що у державній власності парку ціна на вхідні квитки буде більш розумною, доступною, демократичною для більшості бажаючих відвідати парк. Та і бажаючих стане в рази більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *