Вчені знайшли докази історичної достовірності Біблії

Вчені знайшли докази історичної достовірності Біблії


Святе Письмо може слугувати історичною хронікою Археолог Гуго Вінклером знайшов глиняні таблички, які дали людству змогу краще зрозуміти хетську цивілізацію, а також історичну достовірність Біблії, пише Успіх in UA.

Зазначимо, що хетти були індоєвропейським народом бронзового століття, що мешкав у Малій Азії. Їх імперії було декілька сотень років, а також її згадують у єврейській і християнській Біблії.

Наразі відсутня єдина думка щодо того, що Біблію можна використовувати як документальну історію цивілізацій, яких вже давно немає, повідомляє sobor.com.ua.

Однак, на думку експерта з Писання, відкриття, пов’язане з хетською цивілізацією, чудово вказує на те, що Біблія цілком може бути історичною хронікою.

Вчені знайшли докази історичної достовірності Біблії

“Повторне відкриття цієї втраченої цивілізації і відродження їхньої мови служить попередженням для тих, хто сумнівається в достовірності щодо Біблії”, – підкреслює професор Мейєр.

Зазначимо, що серед інших фахівців також є інша думка. Вони вважають, що історичні і так звані біблійні хетти відрізняються, а спільним між ними може бути лише назва.

Читайте також: Вчені встановили групу крові Ісуса Христа

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *