Вчені встановили групу крові Ісуса Христа

Дослідниця Ватикану виявила дату апокаліпсиса на картині Да Вінчі


Вчені зробили аналіз ДНК із плащаниці Ісуса, дослідили запеклу кров на плащаниці, пише Успіх in UA.

Вони встановили, що це четверта негативна група крові. Втім, на сьогодні достименно не доведено, що кров на плащаниці належить саме Ісусу. 

“Це дуже рідкісна група крові: мають її всього 3% населення планети, найчастіше на Близькому Сході”, – говорять фахівці.

Цю групу крові до всього ж вважають наймолодшою ​​– вона з’явилася 1000 років тому. У давніших похованнях археологи не знаходили останків людей із такою групою крові, повідомляє radiotrek.rv.ua.

Загалом же власників четвертої групи крові з обома резусами на Землі 7-8%. І їх усіх вважають нащадками Ісуса, і вже точно їх можна назвати багатогранними особистостями. 

“Чоловіки з четвертою групою крові  приваблюють своїм розумом та неординарністю. Жінки зазвичай привабливі фізично, і вимагають до себе дуже багато уваги. Власники цієї групи крові не люблять конфліктів, але й не дозволяють нікому впливати на їхню самооцінку”, – зауважують фахівці.

Це наймолодша група крові і її появу пов’язують з переселенням людей у ​​великі міста та змішанням народів із 2 та 3  групою крові.

Стравохід людей з 4 групою крові одразу був пристосованим до змішаного харчування. Їм підійде м’ясо, кисломолочні продукти, овочі та фрукти. 

Читайте також: Вчені встановили, яке вино пили Ісус та його учні під час Таємної вечері

Серед відомих особистостей з четвертою групою крові зокрема: Джон Кеннеді, Мерилін Монро, Мік Джаггер, Томас Едісон та Джекі Чан.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Одна відповідь до “Вчені встановили групу крові Ісуса Христа”

  1. Аватар Ростик
    Ростик

    Справді, в Ісуса могла би бути 4-а група крові. Але явна помилка полягає в тому, що ця група молода. Ні, вона найдавніша в людській популяції як і група І. З богословських трактатів відомо, що Ісус – це другий Адам, тобто фізично він повторював Адама, в т.ч. унаслідуючи його 4-ту групу крові. Якщо Єва була носієм групи крові І, то від змішування генів людство отримало всі чотири групи крові (для тих, хто знає генетику пояснень не потрібно, це елементарно доводиться). Тому не треба вводити людей в оману. Отже, 4 та І група крові були притаманні першим людям, а не є якимось недавнім генетичним феноменом. В існування Адами і Єви тепер ніхто з генетиків не сумнівається, їх правда називають не по біблійному, а ось так: мітохондріальна Єва та Y-хромосомний Адам, але суть справи від цього не змінюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *