У Києві демонтують горельєф «Курська битва»

У Києві демонтують горельєф «Курська битва»


Національний музей історії України у Другій світовій війні заявив про готовність демонтувати наочний символ більшовицької пропаганди в монументальному мистецтві горельєф «Курська битва», пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці музею у Facebook.

Він стане частиною музейної фондової колекції.

“Нині пріоритетним завданням для музейників є побудова стаціонарної експозиції, яка розповідатиме про століття збройної боротьби українців за свободу й незалежність. Наявний виставковий простір має позбутися радянського наративу, який десятки років пропагував міф «великої вітчизняної війни». Уже розпочався процес перебудови архітектури виставкових площ”, – заявили представники музею.

Читайте також: Співавтором макета тризуба для “Батьківщини-матері” став Ющенко

Вони зазначили, що наступний значний крок у процесі переозначення музею – впорядкування простору всього комплексу. У планах – максимальна зміна архітектурного ландшафту: демонтаж усіх пам’ятників та елементів радянської пропаганди.

“Національний музей історії України у Другій світовій війні планомірно, покроково й упевнено рухається до перевтілення в місце пам’яті, вшанування та глорифікації всіх борців за волю й незалежність українського народу та держав”, – додали фахівці.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *