ТОП-5 документальних фільмів про самоідентифікацію українців

ТОП-5 документальних фільмів про самоідентифікацію українців


Пишайтеся тим, що ви – українці! Адже наш народ має багату культурну та історичну спадщину.

Переконатися у неповторності свого роду вам допоможуть документальні фільми про самоідентифікацію українців. Тож Успіх in UA підготував підбірку кращих стрічок про самобутність української нації.

«Код нації»

Автор проєкту Іларіон Павлюк зміг віднайти алгоритми, які впродовж віків дозволяють відроджувати історичні риси нації. Тож у фільмі дослідник демонструє, що допомагає українцям нести свою національну ідентичність через сторіччя.

«ДНК. Портрет нації»

У межах цього проєкту було проведене масштабне генетичне дослідження, участь у якому взяли мешканці різних регіонів нашої країни. Фахівцям вдалося встановити, гени яких народів насправді присутні в українців. Також у фільмі продемонстрована роль української жінки у становленні нації.

«Спадок нації»

Ця картина присвячена українській вишиванці, яка є матеріальною та духовною спадщиною нашого народу. Із цього фільму можна дізнатися не лише про унікальні техніки створення орнаментів, а й символізм вишивки, який здатен впливати на долю людей.

Читайте також: ТОП-5 українських історичних серіалів (дивитися тут)

«Весільний спадок»

У цій стрічці представлені весільні обряди XIX–XX століть восьми етнокультурних регіонів України. Весільні традиції, вбрання, музика і сакральний сенс усього дійства – це все зібрано в одному фільмі.

«Соловей співає»

У цьому фільмі йдеться про мову, як форму виразу національної ідентичності українців. Автори картини спростовують міфи, які точаться навколо мовного питання в Україні та за її межами.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *