NASA виявило планету, на якій може бути життя

NASA виявило планету, на якій може бути життя


Вчені з NASA оголосили про існування планети, яка може бути повністю вкрита водою і до того ж там виявлено ознаки можливого життя, пише Успіх in UA.

Дослідники назвали екзопланету K2-18 b, вона обертається навколо холоднішої і меншої за Сонце зірки на відстані в 120 світлових років від нас.

Її діаметр у 2,6 раза більший за діаметр Землі, при цьому планета у 8,6 раза більша за Землю за масою. Вона також розташована біля своєї зірки в так званій зоні населеності. Це означає, що на цій планеті є умови для того, щоб існувала рідка вода, повідомляє korrespondent.net.

Крім того космічне агентство заявило, що його спостереження за хімічним складом атмосфери планети передбачають можливість існування океанічного світу.

“Достаток метану та вуглекислого газу, а також брак аміаку підтверджують гіпотезу про те, що під багатою воднем атмосферою в K2-18 b може існувати водний океан”, – йдеться в повідомленні.

За словами вчених, на цій планеті помічені й молекули диметилсульфіду, (DMS), яка на Землі виробляється лише живими організмами. Однак ці дані ще потрібно підтвердити.

Читайте також: В Україні виготовляють біодинамічне вино за ритмами планет

Тож недалека від нас планета може бути океанічним світом, який до того ж може бути населеним. Але вчені з обережністю підходять до отриманих результатів, тому що потрібно провести ще кілька спостережень за K2-18 b, щоб отримати більше інформації про планету.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *