Найочікувані прем’єри українських фільмів серпня 2023 року

Найочікувані прем’єри українських фільмів серпня 2023 року


Ось і настав останній місяць літа 2023 року! Він приніс нам низку кінопрем’єр. Тож які українські стрічки вийдуть на екрани кінотеатрів у серпні, читайте у матеріалі Успіх in UA.

«Королі репу»

(дивіться у кінотеатрах із 3 серпня)

Жанр: кримінальна реп-трагікомедія

Режисер: Мирослав Латик

Сюжет: Казан (Михайло Дзюба) щойно закінчив школу у своєму селі. Варіантів як далі продовжити розвиватися і будувати своє життя чимало. Найпривабливіший, на думку хлопця – стати репером. Разом із другом (Антон Вельбой) вони пишуть тексти й музику до них та мріють про велику сцену. Деякі з аспектів життя основоположників цього жанру хлопці вже освоїли. Вуличні розбірки, затримання правоохоронцями та завоювання авторитету серед кримінального світу – все це вони знають не по чиїхось переказах.

«Вересень»

(дивіть у кінотеатрах із 10 серпня)

Жанр: чорна треш-комедія

Режисер: Георгій Фомін

Сюжет: на початку 2010-х актор Микола Вересень гине на знімальному майданчику, виконуючи роль царя Івана Грозного. Тепер чорти, які думають, що він і є Грозний, намагаються всіма можливими способами затягти його до пекла. Історія перестрибує у часі та просторі, у кадрі з’являються менти-вампіри у ролі чортів, гуцули-пияки у ролі ангелів й інші містичні істоти.

«Довбуш»

(дивіться у кінотеатрах із 24 серпня)

Жанр: історичний пригодницький фільм

Режисер: Олесь Санін

Сюжет: на початку XVIII століття жителі Карпат потерпали від несправедливого панування польської шляхти. Брати Олекса (Сергій Стрельников) та Іван (Олексій Гнатковський) Довбуші стали одними з тих, хто не бажав миритися з несправедливістю. Однак різне розуміння того, якою має бути помста, робить братів ворогами. Серед жорстокості світу, лицемірства й жадібності шляхти та втрат близьких людей, Олекса намагається бути щасливим та вибороти щасливу долю своїм землякам.

Читайте також: ТОП-5 фільмів про героїв, які боролися за незалежність України

«День незалежності»

(дивіться у кінотеатрах із 24 серпня)

Жанр: документальний фільм

Режисер: Володимир Тихий

Сюжет: дія фільму розгортається протягом одного дня — 24 серпня 2022 року, під час святкування 31-ї річниці відновлення державності України. Фільм складається з місць та людей, що добре передають дух теперішнього воєнного часу. Місце дії фільму — як у порівняно безпечному Києві та Львові, так і в постійно потерпаючому від ракетних ударів Харкові та Миколаєві; як в окопі на передовій під Донецьком, так і на піску одеського пляжу. У фільмі представлена доба з життів «пляжного» поліційного патруля, операторки протитанкового ракетного комплексу, водовоза, мінометника, штурмовика ЗСУ, 14-річної прибиральниці пабу, художниці та народного депутата. Всі ці люди та місця створюють захопливу мозаїку про один день життя України.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *