ТОП-5 фільмів про героїв, які боролися за незалежність України

,
ТОП-5 фільмів про героїв, які боролися за незалежність України


Український народ століттями боровся за незалежність своєї країни. Війни проти загарбників очолювали найкращі сини та доньки України. Їхні подвиги продемонстровані в багатьох фільмах.

Успіх in UA підготував підбірку найцікавіших стрічок про героїв, які самовіддано захищали Батьківщину.

«Крути 1918»

Це – український історичний фільм-екшн режисера Олексія Шапарєва. Стрічка вперше побачила світ 7 лютого 2019 року.

Події в картині розвиваються у 1918 році. Автори стрічки показали не лише знаменитий бій під Крутами за участі молодих військових-курсантів Української Народної Республіки, а й перебіг першого етапу радянсько-української війни.

«Чорний ворон»

Ця історична драма режисера Тараса Ткаченка вперше вийшла на екрани 5 грудня 2019 року. Картина знята за однойменним романом українського письменника Василя Шкляра.

У фільмі продемонстрована запекла боротьба українських повстанців проти окупаційної комуністичної влади в 1920-х роках у Холодному Ярі.

https://youtu.be/u0Et3egoDSo

«Червоний»

Це – історичний фільм режисера Зази Буадзе, знятий за однойменним романом українського письменника-белетриста Андрія Кокотюхи. Стрічка вперше вийшла у прокат 24 серпня 2017 року.

Головний герой картини – воїн УПА Данило Червоний – потрапляє до ГУЛАГу. У таборі роблять все, щоб зламати непокірного ув’язненого, який вже неодноразово тікав із місць позбавлення волі.

«Жива»

Цей історико-драматичний фільм знятий на основі реальних подій. Режисер стрічки – Тарас Химич. Картина вперше побачила світ 24 листопада 2016 року.

У фільмі розповідається історія молодої дівчини Анни Попович. Вона потрапляє до УПА, рятуючись від переслідувань МГБ.

Читайте також: ТОП-5 українських фільмів про війну на Донбасі, які має побачити кожен (відео)

«Нескорений»

Це – копродукційна українсько-американська стрічка 2000 року режисера Олеся Янчука.

В основі фільму – діяльність українського політика, громадського та державного діяча, військового Романа Шухевича, відомого серед воїнів УПА як Тарас Чупринка.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *