Київська опера на Подолі відкрила 42-ий театральний сезон

Київська опера відкриє 42-й театральний сезон мюзиклом "Піноккія"


15, 16, 17 вересня Київська опера на Подолі відкрила свій 42-ий театральний сезон мюзиклом «Піноккія» композитора Бориса Севастьянова, пише Успіх in UA.

Піноккія увірвалась в креативний простір міста, і стало смішніше, радісніше, тепліше. Ми дуже прагнули витерти сльози тим, кому сумно, підтримати тих, кому це необхідно, і знову звернути увагу на вічні цінності, актуальність яких ніколи не мине. Наш задум із прем’єрою – це повний SOLD OUT на усі три дні показів та рекордна кількість різнопланових stories. Актори влились в образи, з новою постановкою стали ще універсальнішими, багато хто спробував себе в новому амплуа, з класичних оперників перетворилися на рок-співаків.

Завжди актуальними були, є і будуть виховання дітей, непрості виклики, які супроводжують цей процес, і вічна відповідь на них – любов. Та маленька комірка майстерного столяра – це місце нашого професіоналізму, який має невпинно розвиватися, перехід героїв на сторону добра – це наш важливий внутрішній вибір між світлом і тінню, а сама дівчинка – врешті, прекрасне серце, яке всіх зігріє своїм добром, відданістю і служінням. Основний меседж лібретиста Дмитра Тодорюка – окрім «хочу» є ще «треба» – стає важливим  посилом і дорослим, і малим. У ньому – робота над собою, боротьба зі спокусами і впевнена перемога.

Одна з найбільш креативних казок світу варта постановки, хоча вибір цього творчого матеріалу потребує немалих зусиль та уяви. Тому ми почали з найважливішого – душі. Наш фантастичний пансіонат  –  Школа душ – в усі часи, особливо тепер, дуже необхідна річ. Якщо муштра етикету річ для нас звична, то як вам муштра душі? Яким же має бути навчання, щоб воно захоплювало, не ставало рутиною та діти охоче поринали у вир нових знань. 

У головних ролях: Піноккія — Марія Антоневська, Наталія Чепченко, Джеппетто – Роман Лещов, Євген Бічасний; Кара-Босс – Юрій Годо, Олександр Киреєв; Фея, Кішка – Ганна Твердова, Дарія Назимчук; Вчитель, Лис – Микита Олійник, Володимир Щур, Станіслав Пащук; Коломбіна – Яна Ілларіонова, Тамара Ходакова; Арлекін – Сергій Макієнко, Андрій Гонюков; П’єро – Данило Коток, Віталій Іванов; Охоронець – Микита Наумов, Фаворитка – Олена Сінцова, Катерина Рисістих.

Читайте також: Київська опера розпочинає 42-ий театральний сезон мюзиклом «Піноккія»

Над створенням мюзиклу працювали: композитор Борис Севастьянов, автор лібрето Дмитро Тодорюк, режисер-постановник Віталій Пальчиков, диригент-постановник Євген Воронко, художник із костюмів Дмитро Курята, сценограф Данило Василенко, балетмейстер-постановник Дарія Возняковська, головний хормейстер Анжела Масленнікова.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *