Київська опера розпочинає 42-ий театральний сезон мюзиклом «Піноккія»

Київська опера відкриє 42-й театральний сезон мюзиклом "Піноккія"


42-ий театральний сезон Київська опера розпочне прем’єрою мюзиклу «Піноккія», пише Успіх in UA.

Ця творча робота – абсолютно український продукт, над яким працювали українські креатори – композитор Борис Севастьянов, лібретист Дмитро Тодорюк, режисер-постановник Віталій Пальчиков, диригент-постановник Євген Воронко, художник із костюмів Дмитро Курята, сценограф Данило Василенко, балетмейстер-постановник Дарія Возняковська, головний хормейстер Анжела Масленнікова.  Бюджет мюзиклу – 2 мільйони гривень, які зумів минулого сезону закумулювати творчий колектив. 

Щоб створити видовищний і драйвовий мюзикл, Київська опера оголосила конкурс, в якому взяли участь 30 композиторів, серед яких були й досить відомі. Переможцем став не надто знаний, проте дуже талановитий Борис Севастьянов. Костюми героїв створював відомий Дмитро Курята, а поряд з ним до роботи запросили сценографа Данила Василенка, для якого це перший театральний досвід, проте має яскраві роботи в рекламі та зйомці музичних кліпів. 

Читайте також: “Важливо бути людиною навіть у нелюдських умовах”: акторка Наталія Чепченко про філософію нового мюзиклу “Піноккія” від Київської опери

Ця постановка далека від всім відомого «Буратіно». Лібретист ввів багато нових смислових акцентів, вигадав нові сцени, додав глибини і креативу. Це не дитячий мюзикл, тому рекомендуємо перегляд дітям віком від 7 років. Вперше в світі головна героїня – дівчинка – дерев’яна лялька, яка втілює вічне прагнення людини до досконалості.

Усі герої осучаснені, автори критикують заскорузлий підхід до освіти та розповідають про складнощі виховання дітей перехідного віку. Головний меседж – це пошук себе та робота над собою, аби стати кращою версією себе минулого. Це про свободу, до якої кожне суспільство має дорости, а також про тих, хто стає героями та спонукає всіх нас до змін. Піноккія дуже на часі, бо її самопожертва  вражає, сміливість захоплює, і саме тому наприкінці мюзиклу вона стає справжньою, живою дитиною.  

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *