Науковці створили новий унікальний матеріал із молекул золота

Науковці створили новий унікальний матеріал із молекул золота


Матеріал “голден” є подібним до “графену” за своєю концепцією, пише Успіх in UA.

Науковцям вдалося створити “голден” – неймовірно тонкий матеріал із молекул золота. Йому знайдеться чимало варіантів застосування.

Новий матеріал “голден” створено за тим самим принципом, що і “графен”, який складається за молекул графіту. Графен напрочуд міцний і набагато краще проводить тепло та електрику, ніж мідь, а тому затребуваний у сучасному технологічному світі.

“Голден” представляє собою матеріал, який складається з молекул золота, покладених лише в один шар. Як і у випадку з графеном, така будова надає золоту нових властивостей, кажуть дослідники. повідомляє unian.ua.

Зокрема новий матеріал може бути корисним в очищенні води та в комунікаційних технологіях. Крім того, графен може замінити звичайне золото у сучасній електроніці, зменшивши витрати золота на ці потреби.

Читайте також: В Україні створять мережу компаній автоматизованого проєктування мікрочипів

Дослідники припускають, що “голден”, як особлива форма золота, може бути лише одним із ряду подібних матеріалів. Зараз триває подальша робота, щоб зрозуміти, чи можна використати ті самі методи для модифікації інших металів.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *