Укренерго закупить обладнання та спецтехніку для ліквідації пошкоджень енергосистеми через російські атаки

Укренерго закупить обладнання та спецтехніку для ліквідації пошкоджень енергосистеми через російські атаки


Укренерго у межах гранту на 240 млн доларів за угодою зі Світовим банком готує тендер на закупівлю обладнання та спецтехніки для ліквідації завданих російськими військами пошкоджень енергосистемі, пише Успіх in UA.

“Ми підписали угоду і перебуваємо на етапі підготовки відповідного тендера на обладнання і спецтехніку для “Укренерго” в рамках цього гранту”, – зауважив голова правління компанії Володимир Кудрицький.

До слова, 18 липня НЕК “Укренерго”, Міністерство енергетики та Міністерство фінансів підписали зі Світовим банком дві угоди про виділення компанії грантової допомоги обсягом $240 млн для підвищення надійності енергосистеми, повідомляє reform.energy.

Перша угода передбачає надання Укренерго грантових коштів уряду Німеччини, які будуть спрямовані на закупівлю та встановлення STATCOM – спеціальних пристроїв, що підвищують стабільну роботу енергосистеми.

Читайте також: Розробники із Кропивницького створили прилад, який допоможе уникнути блекаутів

Іншим документом визначено передачу НЕК допомоги на закупівлю спецтехніки, автотрансформаторів та іншого високовольтного обладнання, пошкодженого ударами російських ракет та дронів.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *