У Києві презентують мистецький проєкт “Після блекауту”

У Києві презентують мистецький проєкт "Після блекауту"


11 травня у Києві представлять проєкт художника Сергія Кондратюка “Після блекауту”, пише Успіх in UA.

До нього увійшли оботи, створені у період з жовтня 2022 року, коли атаки на енергетичну інфраструктуру з боку росії призвели до регулярних аварійних відключень світла і звʼязку по всій Україні. Проєкт складається з живопису, графіки та скульптури.

“Вечір 10 жовтня 2022” – так називається одна з робіт у цій серії міських пейзажів, бо саме у той день в Києві стався перший блекаут, який відкрив сезон знеструмлення. Художник звернув увагу на те, як виглядає місто майже без світла, і створив серію міських, зокрема подільських, пейзажів. Знайомі і щоденно минаємі вулиці змінились, але змінились й самі люди. Дуже скоро люди озброїлись ліхтарями, і світловідбиваючими браслетами, а біля кожної двері по вулицях почав гудіти генератор. Російські атаки на обʼєкти енергетики мали своєю метою занурити українське суспільство у темряву, але і темрява не вічна.

“З приходом весни, починаєш усвідомлювати що ми пережили цієї осені та зимою. Пережили “блекаут”, тепер зрозуміле нам слово, знаємо ціну. Дні почали зростати і вулиці Києва почали заливатися сонячним світлом, якого так не вистачало взимку, доводилось обходитись свічками та ліхтарями”, – коментує автор.

Читайте також: У Києві пройде презентація мистецького проєкту “Під поверхнею”

Ознайомитися із роботами Сергія Кондратюка можна у галереї сучасного мистецтва Dymchuk Gallery за адресою вул. Ярославська, 21. Переглянути експонати можна із 12:00 до 19:00.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *