На деокупованих територіях України розповсюдили газети про події у країні та світі

На деокупованих територіях України  розповсюдили газети про події у країні та світі


IREX та МКІП розповсюдили 275 тисяч газет і буклетів на деокупованих та прифронтових територіях України із критично необхідною інформацією про події країні та світі, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України у Facebook.

Після звільнення понад 400 міст та сіл у Харківській області восени 2022 року виникла необхідність розповісти жителям деокупованих територій про події в Україні та світі, оскільки люди довгий час перебували в повному інформаційному вакуумі.

У партнерстві з МКІП Фонд підтримав друк 140 тисяч примірників спеціального випуску місцевої газети “Слобідський край”, яка видається на Харківщині з 1917 року.

“Газета “Слобідський край”, яка друкувалася за донорською допомогою URRF IREX, є чудовим прикладом ефективної роботи газет у розповсюдженні суспільно важливої інформації. Газета була поширена серед населення деокупованих громад і містила перелік критично важливої інформації для населення”, – сказав Тарас Шевченко.

Читайте також: На деокупованій Херсонщині відновили роботу бюро безоплатної правової допомоги

Також, у партнерстві з МКІП, надійшло 90 тисяч інформаційних буклетів “Тут – Україна” на деокуповані та прифронтові території Донецької, Харківської, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *