Кабмін затвердив експериментальний проєкт з початку відбудови Каховської ГЕС

Кабмін затвердив експериментальний проєкт з початку відбудови Каховської ГЕС

Уряд затвердив постанову про експериментальний проєкт з початку відбудови Каховської ГЕС, яку підірвали росіяни, пише Успіх in UA.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Проєкт розрахований на два роки. 

“На першому етапі спроєктуємо всі інженерні конструкції, підготуємо необхідну базу для відновлення. Другий етап розпочнеться після деокупації територій, де розташована ГЕС. Він передбачає власне будівельні роботи”, – зауважує Денис Шмигаль.

Читайте також: В Україні почали будувати 150-кілометровий водогін до населених пунктів, постраждалих через руйнування Каховської ГЕС

Координуватиме проєкт Міністерство економіки, а замовником робіт буде державне “Укргідроенерго”.

Успіх in UA

Одна відповідь до “Кабмін затвердив експериментальний проєкт з початку відбудови Каховської ГЕС”

  1. Аватар Олександр
    Олександр

    Відбудова зруйнованого війною енергетичного об’єкта – це добре. Але це не безкоштовно – це забере відчутну кількість грошей з державного бюджету на роки. В той же час є випадки, коли запустити в роботу промислове підприємство не коштує взагалі нічого. Мова про ТОВ “Машзавод”, який потрапив під безпідставні, як з’ясувалося, санкції і вже 9 місяців як виробництво не працює, бо рахунки заблоковані, а іншим суб’єктам господарювання заборонено мати справу з даним підприємством. РНБО станом на сьогоднішній день проголосувала більшістю голосів за зняття санкцій, очікується лише Указ президента щодо введення в дію рішення РНБО. Завод дуже цінний тим що є виробником апаратури для нафтової, газової галузі, паливно-енергетичного комплексу, виробляє продукцію трубну, ємнісну, є підприємством-експортером, що заробляв валюту для країни і був донедавна у п’ятірці найбільших платників податків Чернівецької області. Зверніть увагу на чернівецький машинобудівний завод, пане президенте, підпишіть вже той Указ про зняття санкцій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *