В Україні обрали найкращого артиста 2023 року

У Києві стартує цикл концертів титанів української музики


Співачка Надя Дорофєєва стала найкращим артистом цього року за версією Culture Awards 2023, пише Успіх in UA.

Як стверджують представники премії, вона є найкращим прикладом переходу від російськомовної ери в україномовну, ще й в умовах війни. Адже Додо обрала розумну стратегію – писати нові треки українською, повідомляє unian.ua.

Деякі свої пісні вона переклала з російської, але всі нові звучать тільки рідною мовою співачки. Справжній бум стався на початку 2023 року, коли Додо разом з чоловіком Михайлом Кацуріним випустила хіт “Щоб не було”.

В Україні обрали найкращого артиста 2023 року

Наступний хіт “Вотсап” також потрапив у топ-чарти. Беззаперечним хітом цього літа стала пісня “Кохаю, але не зовсім”. Треки “На самоті” і “Хай пишуть” теж показали високі результати. 

Читайте також: В Україні обрали п’ятірку найкрасивіших чоловіків

Незважаючи на те, що це відносно нові пісні, на концерті Додо в Києві шанувальники співали ці треки разом з нею. 

“Крім цього, Дорофєєва відкатала один з найбільших турів по Україні в 2023, а також виступила в Європі та Північній Америці. Надя Дорофєєва – головний погляд сучасності на українській сцені, і це дійсно не так просто артистам “старої ери” пробитися в чарти стрімінгових платформ, але саме у співпраці з прогресивними авторами, продюсерами і режисерами виконавиця змогла не тільки зберегти свої здібності і впізнаваність, а й помножити їх”, – йдеться на сторінці премії.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *