В Україні обрали п’ятірку найкрасивіших чоловіків

В Україні обрали п'ятірку найкрасивіших чоловіків


Блогери в рамках проєкту besida.project провели соціальне опитування і склали рейтинг найкрасивіших чоловіків України, пише Успіх in UA.

На п’ятому місці опинився співак Віталій Козловський, який зараз служить у лавах ЗСУ. Влітку 2023 року він отримав повістку, пройшов комісію і відправився на фронт. Спочатку він був у Нацгвардії, а потім перевівся в іншу частину. Зараз він перебуває в Києві.

Учасник шоу-балету Світлани Лободи – Назар Грабар – посів четверте місце в цьому рейтингу. Він, як і Козловський, служив у ЗСУ, проте нещодавно звільнився в запас. Відомо, що Грабар на війні втратив брата, разом з яким і пішов захищати Україну від російської агресії, повідомляє unian.ua.

Володимир Дантес став популярним після участі в групі “ДіО фільми”. Після розпаду дуету він пішов у сольне плавання, проте йому не відразу вдалося “вистрілити”. Нещодавно він повернувся на велику сцену і вже представив кілька розривних хітів і навіть новий альбом “Кити”.

Читайте також: В Україні обрали п’ятірку найкрасивіших жінок

Про Добриніна заговорили після участі в реаліті “Холостяк”. У фіналі він обрав Дашу Квіткову. Пара майже відразу з’їхалася. На Балі Добринін зробив їй пропозицію, незабаром пара зіграла весілля. Майже два роки тому у них народився син Лев. Однак нещодавно стало відомо про те, що пара розлучилася. Добриніну приписують роман з Чарою Хорив, а Квітковій – з Михайлом Заливаком.

До повномасштабного вторгнення Олег Винник був чи не зіркою номер 1 в Україні. Однак після того, як громадськості стало відомо про те, що Винник на початку війни виїхав до Німеччини, його популярність почала гаснути. Сам артист каже, що він перебуває на лікуванні. Він вкрай рідко дає про себе знати. Однак це не завадило йому посісти перше місце у рейтингу найкрасивіших чоловіків України.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *