В Івано-Франківську бренд жіночого одягу переорієнтувався на виготовлення речей для військових

В Івано-Франківську бренд жіночого одягу переорієнтувався на виготовлення речей для військових


В Івано-Франківську завод “Промприлад.Реновація” налагодив виробництво модульних спальників, вогнетривкої форми для тактичної та армійської авіації, тактичних наплічників, адаптивного одягу для поранених військових, пише Успіх in UA.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла Перша леді України Олена Зеленська.

“Це історія лише одного з резидентів проєкту “Промприлад.Реновація”. Цей колись старий завод у середмісті – сам потужний приклад того, як можна змінитись у відповідь на запити часу. Застарілий і занедбаний, у 2019 році “Промприлад” працював лише на 10% потужності. Тоді й з’явилася команда, яка зайнялася його реновацією та переосмисленням. Так на місці колишніх цехів постала система на перетині бізнесу, мистецтва, освіти та урбаністики”, – зазначила вона.

Тут буде школа нових професій, спортивний центр, фудмаркет із 15 ресторанними концепціями, конференц-зали, фотостудія, зал для занять йогою та сучасним танцем, коворкінг для батьків із дитячою кімнатою, станції сортування, міська читальня та книгарня, альтернативна школа для дітей, готель, хостел-колівінг.

“З’явився тут і мейкерспейс – сповнений натхнення простір, що об’єднує команди крафтових виробників, інженерів, дизайнерів, архітекторів, митців та науковців, які працюють із деревом, металом, робототехнікою, текстилем, переробленим пластиком і керамікою, а також з альтернативним матеріалами – міцелієм і комбучею”, – говорить Олена Зеленська.

Читайте також: У Франції презентували першу колекцію одягу від українських військовослужбовців

За її словами, новий завод став інноваційним центром, який зміг забезпечити роботою велику кількість людей: мешканців Івано-Франківська та ВПО.

“Є термін “інклюзивна економіка”. “Промприлад.Реновація” – саме такий приклад, коли старе наповнюється новим змістом і оживає, зруйноване відбудовується ще кращим, інтереси всіх враховані й поєднані, а розвиток доступний для кожного. І це один із головних принципів, за яким має відбудовуватися вся країна”, – додала Перша леді України.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *