У Франції презентували першу колекцію одягу від українських військовослужбовців

У Франції презентували першу колекцію одягу від українських військовослужбовців


У Парижі відбулася презентація першої благодійної колекції одягу Fire of Liberty бренду Cubitus Dei, створеного українськими військовослужбовцями, пише Успіх in UA.

Над її виготовленням працювали волонтери цеху Veteranka на чолі із конструкторкою відомих українських брендів Ганною Суворкіною, українським дизайнером, військовослужбовцем Нацгвардії України Станіславом Бітусом та учасницею бойових дій, ветеранкою-парамедикинею Юлією.

Фінансову підтримку проєкту надав Український ветеранський фонд, повідомляє shotam.info.

Презентація колекції відбулася під трек гурту Oy Sound System “Соловейко”. Її творці надихалися образом жінки-воїтельки. Лінійка представлена 15 моделями прет-а-порте в стилі авангард, що поєднує класичний, фентезі, романтичний стиль.

“Одяг першої колекції Fire of Liberty говорить одночасно про минуле, про наше сьогодення і про наше майбутнє. Це те, що нас відрізняє від росіян, у них не має минулого, бо вони його вкрали, нема сьогодення, бо вони живуть в брехні, паралельній реальності, відповідно у них нема майбутнього”, – зауважує Юлія.

Особливість семплів – українські мотиви, над якими працювали майстри з вишивки. В модельному ряді присутні композиції центри у вигляді стилізованих птахів, а також бавовни та вогню.

“Виробництво на основі цеху, це не мас-маркет сегмент, а ексклюзивні речі, з елементами ручної роботи. Для себе ми поставили високу планку, щоб відповідати світовим брендам”, – говорить Станіслав.

Читайте також: Майстриня створила колекцію одягу, присвячену природі півдня України

До нової колекції увійшли й аксесуари. Особливу увагу приділили Kolos. Усі гроші із її продажу будуть направлені на реабілітацію поранених військовослужбовиць, яким опікується Veteranka foundation.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *