Майстриня створила колекцію одягу, присвячену природі півдня України

Майстриня створила колекцію одягу, присвячену природі півдня України


Українська тату-майстриня Марина Свірідова створила серію благодійних дропів, присвячених “красі та унікальності природи півдня України”, пише Успіх in UA.

Новий дроп, присвячений острову Хортиця, випустили лімітованим тиражем у 40 штук. Футболки доступні у трьох кольорах: оливковому, світло-рожевому та бежевому. Спереду зображена спіраль, а на спині — великий напис Khortytsia, тварини, кам’яні баби як один із символів Хортиці, та інші елементи.

“Хоч Запоріжжя й індустріальне місто, проте в самому його центрі розташований острів Хортиця — магічна заповідна зона, яка до того ж є сакральним місцем. Тому повертаючись додому, я щоразу намагаюсь виділити день на те, щоб відвідати острів”, – говорить Марина.

Майстриня створила колекцію одягу, присвячену природі півдня України

15% з кожної проданої футболки майстриня перераховуватиме на благодійні та військові збори.

До слова, минулорічна колекція Марини, яку вона випустила спільно з іншим тату-майстром Дмитром Губернатенком, складається із лонгсливів із зображенням заповіднику Асканія Нова.

“Я запропонувала ідею, зробила ескізи до малюнку на тильній стороні. Дмитро додав туди своїх елементів, а також розробив дизайн, що надрукований на лицьовій стороні. Тканини, розміщення та колір принтів ми обирали разом”, – розповідає майстриня.

Читайте також: У Києві виготовляють джинсівки та шоппери, прикрашені патріотичними малюнками

Одяг Марина створює в межах благодійного проєкту White Dog Project, історія якого почалася у 2020 році, повідомляє donttakefake.com.

“Я повернулася до Києва після декількох років подорожей, і в мене нарешті знайшлися час та енергія, щоб реалізувати проєкт, про який я думала. Тоді ж я і зробила першу серію футболок, 30% прибутку з яких відправляла в “Сіріус” та інші притулки для тварин”, – додає майстриня.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *