Українська дизайн-студія TABOORET провела ребрендинг

Українська дизайн-студія TABOORET провела ребрендинг


Відтепер дизайн-студія TABOORET отримає прізвище засновниці і називатиметься Churina Design, пише Успіх in UA.

За словами Катерини Чуріної, такі зміни пов’язані з новим етапом розвитку компанії.

«За останній рік з’явилось нове бачення та визначились нові пріоритети. Вони передбачають більш персоналізовані послуги від мого імені. Наприклад, консалтинг у сфері дизайну. Також я працюю над розробкою авторської навчальної програми для молодих спеціалістів. Тому я вирішила пов’язати новий етап зі своїм прізвищем», розповіла Катерина.

Компанію TABOORET Катерина Чуріна заснувала в 2009 році. Команда під її керівництвом займалась розвитком нерухомості в галузі дизайну та реалізовувала по-скандинавськи витончені та функціональні дизайн-проекти не тільки в Україні, але і у Фінляндії, Нідерландах, Туреччині, Іспанії. Серед клієнтів Катерини – такі відомі бренди як L’Oreal Україна, Sportbank, Oriflame. 

У фокусі діяльності TABOORET були як житлові приміщення, так і комерційні – офіси компаній, бутіки та шоуруми.

Для Churina Design дизайнерка обрала інші напрямки роботи. Окрім послуг з консалтингу та освітніх програм, пріоритетними будуть створення інвестиційної нерухомості, – наприклад, будинків на продаж. Дизайн-проекти для комерційних приміщень – офіси, міські кафе, бутік-готелі та елегантні вілли – також залишаться одним з ключових напрямків роботи.

Через повномасштабне вторгнення росії дизайнерка та її команда залишили свій новий офіс в Києві, де не встигли пропрацювати й року.

«Ребрендинг – це не тільки ознаменування нового етапу, але і спосіб зберегти у пам’яті улюблений TABOORET таким, яким він був у Києві. З людьми, які в ньому працювали. Із затишним офісом, що надихав всю команду. Та з шоурумом меблів, до якого я йшла 8 років. Це залишилось в минулому. У нас був непростий рік. Але ми прийняли виклики, пов’язані з налагодженням роботи на новому ринку, і будемо робити все, щоб і надалі гідно представляти Україну світовій дизайн-спільноті», – говорить Катерина.

Читайте також: «Чудернацький світ макетів та креслень»: дизайнерка інтер’єру Катерина Чуріна розповіла про свій професійний шлях

Символічно, що саме київський офіс цьогоріч приніс Катерині одну з найбільших нагород – міжнародну премію SIT Design Awards, яка відбулась у Швейцарії у квітні 2023 року. В конкурсі брали участь дизайнери з 49 країн. Катерина стала єдиною українкою серед переможців, взявши нагороду одразу в трьох номінаціях.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *