У Києві скейтери власноруч будують критий скейт-парк (фото)

,
У Києві скейтери власноруч будують критий скейт-парк (фото)

У Дарницькому районі Києва скейтер, художник та засновник бренду Papa Power Максим Павленко та його друзі власноруч будують критий скейт-парк. У якості локації обрали приміщень колишнього заводу, пише Успіх in UA.

На 460 квадратних метрах вони планують звести чотири великі стаціонарні фігури й ряд малих рухливих. Також тож створять зону для відпочинку, яка займе 60 квадратних метрів.

“Ми з Денисом (ред. – товариш Максима) зійшлися на тому, що скейт-парк стане для нас непоганим заняттям, бо попри те, що з України багато молоді виїхало, немало й лишилося, а в Київ евакуювалися люди з більш небезпечних міст. І загалом комʼюніті потрібен критий парк, бо особисто мені вже набридло лазити взимку парковками й сперечатися з охоронцями. Я хотів, щоб ми мали достойне місце для катання і проведення дозвілля”, – розповідає Максим.

Від моменту появи ідеї команда створила п’ять варіантів конструкції майбутнього парку, проте зупинилася на “найуніверсальнішій”, повідомляє donttakefake.com.

Читайте також: На Вінничині гвардійці власноруч розписали храм (відео)

Наразі скейтерам вже вдалося встановити освітлення, полагодити вікна й підлогу, зібрати каркас під першу фігуру та почати роботи на квотерпайпом. Команда зазначає, що кататися у їхньому скейт-парку зможуть не лише професійонали, а й новачки.

Згодом Максим та його друзі хочуть відкрити на базі локації школу для тих, хто бажає навчитися кататися на скейті. На навчання перш за все запросять дітей-переселенців.

До того ж, на території нового скейт-парку планують влаштовувати змагання і події — кінопокази, музичні вечори та фестивалі графіті.

Зупинятися на досягнутому команда не збирається. Згодом вони візьмуться за будівництво вдвічі більшого парку.

“А є ще БМХ, МТБ і самокат — різні дисципліни, кожна з яких потребує місця. Ви ж не гратимете в футбол на баскетбольному майданчику, коли там несеться матч. Парк може бути й один, але великий, поділений на окремі зони. Це дуже важливо, бо кожна дисципліна має свою специфіку і траєкторії, тому закидувати всіх в одну м’ясорубку просто небезпечно”, – зауважує Максим.

Усі охочі можуть допомогти скейтерам із будівництвом парку. Допомогти можна, скориставшися реквізитами:

Paypal: Locido3@gmail.com

Monobank: 4441 1144 5672 0851

IBAN UA543220010000026209301262956, Максим Павленко

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *