На Вінничині гвардійці власноруч розписали храм (відео)

,
На Вінничині гвардійці власноруч розписали храм (відео)


На Вінничині відбулося освячення храму св. великомученика Юрія Переможця, який власноруч розписали гвардійці, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці Військової частини 3008 Національної гвардії України у Facebook.

Зведення храму розпочалося ще у травні 2020 року. Тоді на території Військової частини було закладено капсулу та наріжний камінь. Тепер вже проводиться робота із розпису храму. Цим займаються безпосередньо гвардійці.

“Цей храм має всі шанси стати символом незалежності України. Відтепер двері храму будуть завжди відкриті для військовослужбовців. Кожен зможе помолитися та довірити Богу найпотаємніше. Особливу подяку висловлюю мецинатам, волонтерам за вагомий внесок у будівництво та встановлення святині на території військової частини”, – говорить полковник Володимир Джула.

Читайте також: На Рівненщині пройде виставка картин військових, які проходять реабілітацію (фото, відео)

Нещодавно відбулося й освячення храму. Божественну літургію проводили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан та архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл.

“Відтепер у храмі зможемо молитися за Україну, її захисників, які ціною власного життя відстоюють наш мир і спокій”, -додав Володимир Джула.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *