Студенти-медики із Донецька створюють інформаційно-маніпуляційний центр для дітей із цукровим діабетом

,
Студенти-медики із Донецька створюють інформаційно-маніпуляційний центр для дітей із цукровим діабетом

На Кіровоградщині студенти Донецького національного медичного університету працюють над створенням інформаційно-маніпуляційного центру для дітей із цукровим діабетом, пише Успіх in UA.

Проєкт має назву SweetKids Hub. Його реалізує команда, до складу якої входять Вячеслав Грищенко, Анна Кадукова, Дарина Козловська, Юлія Савостіна та Тетяна Ямпольська.

За задумом студентів, новий центр буде проводити скрінінг цукрового діабету, а також розповсюджувати інформацію про це захворювання. Крім того, у соціальних мережах створять профіль для інформування щодо цукрового діабету із акцентом на здорове харчування.

Варто зазначити, що проєкт реалізується в межах програми Upshift Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Вона діє у 40 країнах світу. Завдяки вказаній програмі підлітки та молодь можуть пропонувати і втілювати у життя інноваційні рішення щодо актуальних проблем у школі, громаді та місті.

Читайте також: У Харкові з’явилася кімната сенсорної релаксації для дітей, постраждалих від війни (фото)

Інноваційну молодіжну програму в Кіровоградській області реалізує громадська організація “Слов’янський культурний центр “Задзеркалля”, повідомляє vp.donetsk.ua.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *