У Харкові з’явилася кімната сенсорної релаксації для дітей, постраждалих від війни (фото)

,
У Харкові з'явилася кімната сенсорної релаксації для дітей, постраждалих від війни (фото)


У харківській дитячій лікарні №24 з’явилася кімната сенсорної релаксації для дітей, які потребують психологічної реабілітації через війну, пише Успіх in UA.

Так, тут працюватимуть із дітьми, які перебували в зоні бойових дій, на окупованих територіях, а також стали вимушеними переселенцями. Крім того, на території лікарні надаватимуть допомогу малечі, яка ще до вторгнення росії в Україну мала психічні чи неврологічні розлади.

Новостворена кімната оснащене засобами для світлотерапії, звукотерапії, казкотерапії, пісочної (Sand-play) та арттерапії. Тут лікарі допомагатимуть дітям долати стресові стани, боротися зі страхами і тривожністю.

“У цій кімнаті ми зможемо застосовувати комплекс методик. Фахівець буде виходити з тощо, що зацікавить дитину в першу чергу. Приміром, дитині сподобається басейн із кульками – працюватимуть там, з використанням казкотерапії чи це буде просто бесіда. Найголовніше, що ця кімната розрахована на одночасну роботу кількох аналізаторів – зору, слуху, тактильні відчуття. Ми маємо кольоротерапію, музичну терапію, використовуємо прийом «світловий душ», завдяки якому досягається ефект спокою, захищеності”, – говорить ерготерапевт, практичний психолог Марина Балмашнова.

Читайте також: В Україні готуватимуть спеціалістів з арттерапії для підтримки ментального здоров’я українців

До слова, створення такої кімнати відбулося за підтримки благодійного фонду “Добрі вчинки разом” у рамках проєкту “Баланс”, повідомляє ukrinform.ua.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *