Піцайоло із Тернопільщини готуватиме піцу на передовій

Піцайоло із Тернопільщини готуватиме піцу на передовій


Піцайоло із Тернопільщини Віиалій Колошиць готуватиме піцу для українських військових на передовій, пише Успіх in UA.

Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

Свій проєкт Віталій назвав Military Chef. Він створений із ініціативи піцайоли та за підтримки партнерів.

“Ідея цього проекту виникла в мене ще на початку 2023 року. Я довго думав як можу допомогти ЗСУ та своїй країні, як можу застосувати те, що вмію якнайкраще?! І ось зʼявилась ідея створити проект, в якому зможу допомагати військовим, які щодня ризикують своїм життям заради того, аби всі українці могли продовжувати жити!”, – зазначив Віталій.

Читайте також: У Києві з’явилася “волонтерська піцерія”

Так, компанію “Грилі та печі” допомогла чоловіку із виготовленням спеціальної печі на колесах, на якій і будуть готувати страву.

“Потім постало питання вибору авто (про це чудо техніки буде окремий допис). Далі звернувся в компанію METRO UA, розказав про проект і мені одразу погодили певну кількість продукції. Компанія “Новий проект” одразу погодила потрібне обладнання, а Molino Dallagiovanna – борошно для піци. Так я опинився на фінішній прямій до кінцевої мети своєї ідеї. Надіюсь, що вже зовсім скоро буду пригощати наших захисників неймовірною піцою та різноманітними смаколиками з печі. Залишилось небагато: закупити інвентар та підзбирати кошти на паливо. Слава Україні! Слава ЗСУ!”, – додав Віталій.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *