У Києві з’явилася “волонтерська піцерія” (фото)

,
У Києві з'явилася "волонтерська піцерія" (фото)


У Києві відкрили “волонтерську піцерію” Freedom Pizza, пише Успіх in UA.

“Піцерія є початком великої історії freedom pizza project — ком’юніті рестораторів та волонтерів, що допомагають у відбудові України та створюють робочі місця для тих, хто вимушено залишив свої домівки”, – говорять творці закладу.

Так, 70% від власного прибутку піцерія відправляє благодійним організаціям. Так, у цього місяця на допомогу сім’ям із дітьми, які постраждали через війну та знаходяться у складних життєвих умовах. Підтримка здійснюється в межах проєкту Kid’s Republic від “Київ Волонтерський”.

В асортименті піцерії – 11 піц. Це – “Київ-Гаваї”, “М’ясний люкс”, “Гаряча Латина”, “Кімчі Чіз”, “Лісові гриби-дорблю” та інші, повідомляє bzh.life.

“Ми всі зійшлись на тому, що наші піци будуть настільки сирними, наскільки це взагалі можливо. На пропрацюваннях ми заходили далеко з експериментами, аби зробити найсирнішу піцу на доставку в Києві”, – зауважує кітчен-менеджер закладу Юрій Мельник.

Читайте також: На Закарпатті волонтери виготовляють хімічні грілки для українських військових

Також у Freedom Pizza можна купити фірмові закуски формату to-go (піцадільї та піцабони) та авторські коктейлі від бар-менеджера tcp bar Дениса Страшука.

Крім того, тут пропонують мерч від відомих українських дизайнерів, що підтримують проєкт.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *