Переможці “Євробачення-2024” Nemo вимагають запровадити третій гендер

Переможець "Євробачення-2024" Nemo опублікував кавер на конкурсну пісню Jerry Heil та alyona alyona


Швейцарський небінарний виконавець Nemo, який просить використовувати щодо себе займенник “вони”, після перемоги на “Євробаченні-2024” намагаються використати їхній здобуток для проведення соціальних реформ на батьківщині, пише Успіх in UA.

24-річний співак розповіли журналістам, що після тріумфу на пісенному конкурсі зателефонували не рідним чи близьким, а швейцарському міністру юстиції. Немо мали намір вимагати від політика сприяння запровадженню у країні офіційного юридичного статусу для небінарних людей, повідомляє lb.ua.

“У Швейцарії немає третього гендера, і це неприпустимо. Дуже важливо, щоб люди відчували, що їх бачать”, – розповіли вони.

Речник міністерства повідомив, що міністр Беат Янс у текстовому повідомленні висловив побажання зустрітися з виконавцем. Зараз вони узгоджують зручну для обох сторін дату розмови.

Читайте також: Переможець “Євробачення-2024” Nemo опублікував кавер на конкурсну пісню Jerry Heil та alyona alyona

До слова, півтора року тому у Швейцарії велися публічні дискусії щодо можливості вказувати небінарність у документах, проте Федеральна рада тоді відкинула ці пропозиції. Там пояснили, що поділ лише на чоловіків та жінок “вкорінений у швейцарському суспільстві”, а до змін громадськість “не готова”.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Одна відповідь до “Переможці “Євробачення-2024” Nemo вимагають запровадити третій гендер”

  1. Аватар Ігор
    Ігор

    В українській мові є середній рід, тому цей “довбаний” переклад треба робити згідно норм, а не повзти на повідку якогось австріяка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *