Гігантський прапор із Краматорська, який встановили біля “Батьківщини-матері”, полагодила мати війського із Києва

Гігантський прапор із Краматорська, який встановили біля "Батьківщини-матері", полагодила мати війського із Києва

Мати військового, киянка Ніна Костюминська у себе вдома полагодила великий український прапор, який проїхав 4 тисячі кілометрів із Краматорська і був встановлений біля монумента “Батьківщина-Мати” у Києві 23 серпня, пише Успіх in UA.

Уже півтора року жінка допомагає місцевому військкомату: шиє прапори для полеглих бійців, реставрує одяг для військових тощо, повідомляє bigkyiv.com.ua.

Напередодні Дня прапора до брата захисника Олександра звернулися військові і сказали, що великий стяг з підписами бійців, медиків та волонтерів, який привезли у столицю і вже несли на монтаж, надірвався.

Полагодити прапор, розміром 16х23,5 метри і вагою приблизно 45 кг, треба було терміново, але всі відмовлялися.

“Брат звернувся по допомогу до мами, вона погодилася і полагодила прапор самостійно. Племінниця його підписала, і його віддали на монтаж на щоглу. Так на прапорі з’явився підпис і нашої родини”, – розповідає Дмитро.

Військовий зізнається, що для нього дуже важливо те, що символічний прапор потрапив до його мами.

“На початку відео кажуть, що цей прапор проїхав всю Україну. Був у Краматорську. Я зараз знаходжуся трохи далі. Прапор був тут, а на останньому етапі опинився у мене вдома. Це дуже символічно. Віддаю шану своїй мамі, яка долучилася до цього масштабного і сокровенного процесу”, – ділиться Дмитро Костюминський.

Читайте також: Роботи зі встановлення тризуба на щиті “Батьківщини-матері” повністю завершені

Нагадаємо, прапор України з Краматорська підняли поряд з монументом “Батьківщина-мати” у Києві на День прапора України. Перед цим він проїхав понад 4 тис. км, зокрема по всій лінії фронту. Прапор підписали майже 2 тисячі українців: військові, їхні родичі, волонтери, медики тощо. Після свят стяг мають передати до музею.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *