12-річна акробатка з Одещини потрапила до Книги рекордів Гіннеса

12-річна акробатка з Одещини потрапила до Книги рекордів Гіннеса


Софія Тепла з Подільська отримала Подяку від Міністерства молоді та спорту України, пише Успіх in UA.

Її відзначено як наймолодшу дитину країни, яка двічі встановила світовий рекорд з акробатичних вправ та потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Софія займається у студії танцю та циркового мистецтва «Грація» в Подільську. Тренеркою дівчинки є її мама Марина Тепла, повідомляє odessa-life.od.ua.

Минулого року дванадцятирічна Софія зуміла встановити два світові рекорди.

У 2022 році її – єдину представницю України — запросили на всесвітньо відоме італійське телешоу. Тоді Софія подолала дистанцію у 20 метрів у техніці contortion roll  за 10,49 секунди.

Contortion roll – це гімнастичний трюк, коли спортсмен з прогином у спині і тримаючи ноги біля обличчя котиться на великій швидкості

Попередній світовий рекорд contortion roll  було встановлено у травні 2021 року дівчинкою із Китаю. Час проходження 20 метрів у потрійній складці  становив 13,2 секунди.

Читайте також: В Україні Людина-Бобер встановить рекорд за швидкістю відкривання кришок зубами

А весною 2023-го спортсменка виконала потрійну гімнастичну складку, віджавшись від підлоги тільки на руках 21 раз за 30 секунд. 

“Я тоді сказала собі, що необхідно продовжувати доводити всьому світові, що Україна багата талановитими і цілеспрямованими дітьми. І поставила мету – установити ще один світовий рекорд. Думаю, що власним прикладом надихну спортсменів України не втрачати мотивацію і йти до наміченої цілі”, — сказала Софія після нагородження.

Ім’я гімнастки з Подільська занесене до списку юних обдарувань Книги рекордів Гіннеса.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *