В Австралії провели мистецький захід, покликаний привернути увагу суспільства до України

В Австралії провели мистецький захід, покликаний привернути увагу суспільства до України

На початку листопада у столиці Тасманії, Гобарті відбулася мистецька подія ‘With Ukraine in Our Hearts’, яка привернула увагу суспільства до України, пише Успіх in UA.

Українська художниця Самчиківського розпису Анна Михальчук та австралійський піаніст Кельвін Сміт (A Piano of Tasmania) об’єднали зусилля, щоб силою музики та живопису, без жодного слова, передати почуття, якими сповнені серця людей та виразити підтримку незламному українському народу.

Відвідувачі події мали нагоду одночасно спостерігати дві форми мистецтва.

Під чарівні звуки музики Анна Михальчук завершила створення муралу з елементами українського Самчиківського розпису, який тепер прикрашає культове піаніно Тасманії. 

Мурал ‘Мелодія Життя’ присвячений усім українцям, всім, хто зараз перебуває в Україні та тим, хто знаходиться поза її межами.  

“Це була дуже хвилююча та емоційна подія для мене особисто, оскільки малювання Самчиківського муралу в реальному часі з поєднанням музики – це непередбачувана щирість та відвертість емоцій. У той же час це велика відповідальність представляти українську культуру на іншому кінці світу. Щиро дякую всім за підтримку! ”, – зауважила Анна Михальчук.

Кульмінацією концерту стало авторське виконання Кельвіном композиції Мелодія визначного українського композитора Мирослава Скорика. 

Читайте також: В Австралії створили мурал, виконаний в українському Самчиківському розписі

Свою версію найвпізнаванішої української мелодії у світі, Кельвін Сміт присвятив українському другові Антону Акчуріну, який загинув на війні у липні 2023 року, захищаючи народ України. 

Митці сподіваються, що їх спільний заклик про мир почутий та що цей захід посилив увагу до підтримки людей в Україні.

Про митців: 

Анна Михальчук – художниця Самчиківського розпису, автор та ілюстратор дитячих книг. З березня 2022 року проживає в Гобарті, Австралія. 

Kelvin Smith (A Piano of Tasmania) – австралійський піаніст, який відомий своїми виступами у мальовничих природних локаціях Тасманії.. Він виконує свої композиції на пляжах, на скелях біля океану, у лісі, посеред озера у човні, але глядачі ніколи не знають, де відбуватиметься його наступний концерт.  

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *