Український фільм “Степне” отримав нагороду за найкращу режисуру на кінофестивалі у Швейцарії

Український фільм "Степне" змагатиметься за головну нагороду на кінофестивалі у Швейцарії


12 серпня українська стрічка “Степне” отримала нагороду за найкращу режисуру на Міжнародному конкурсі 76-го кінофестивалю Locarno Film Festival, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці ДержКіно України у Facebook.

Так, режисерка Марина Врода отримала нагороду “Пардо” — відзнаку за найкращу режисерську роботу за стрічку “Степне”.

У своїй промові Марина Врода подякувала членам журі та всій своїй міжнародній знімальній команді. Режисерка також згадала кінематографістів, які зараз на фронті, та членів команди, що були вбиті під час повномасштабного вторгнення.

У кінці промови режисерка зі сцени виголосила слова “Слава Україні”, на що їй відповів румунський режисер Раду Жуде, ще один переможець фестивалю: “Героям слава!”.

Зазначимо, що срібний леопард присуджується містом і регіоном Локарно за найкращу режисуру у Concorso internazionale (міжнародний конкурс).

Читайте також: У Швейцарії презентували український фільм “Степне”

“Степне” — це історія Анатолія, чоловіка, який повертається додому з великого міста, щоб піклуватися про свою хвору матір. Смерть матері, зустріч з братом та жінкою, яку він любить, змушують його замислитися над життям, яке він прожив, і рішеннями, які він приймав по дорозі. І тоді, перед своєю смертю, мати розповідає Анатолію про скарб, який вона поховала у сараї.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *