Український анімаційний фільм “Непотрібні речі” здобув нагороду на Prague Film Awards (відео)

Український анімаційний фільм "Непотрібні речі" здобув нагороду на Prague Film Awards (відео)


Українська стрічка “Непотрібні речі” здобула нагороду Best Animated Film на Prague Film Awards, пише Успіх in UA.

Таку інформацію оприлюднили на сторінці ДержКіно України у Facebook.

Режисер фільму – Дмитро Лісенбарт, автори сценарію – Дмитро Лісенбарт та Андрій Рушковський, художник-постановник – Дмитро Кривонос, продюсер – Віталій Хало. Над створення анімаційної стрічки працювала кінокомпанія «Маркус Фільм» спільно із Державним агентством України з питань кіно.

“Непотрібні речі” іменується переможцем нагороди на знак визнання відповідності найвищим стандартам досконалості в категорії”, — говорять представники Prague Film Awards.

Читайте також: Український фільм про трагедію МН17 покажуть на найбільшому кінофестивалі світу (трейлер)

Анімаційний короткометражний фільм-дебют “Непотрібні речі” – це історія робота на ім’я Роб. Якось він гуляв містом і на вітрині “Крамниці непотрібних речей” побачив сидячого в кріслі немолодого чоловіка. Поруч з чоловіком стояла табличка “Продається”. Власник крамниці повідомив, що товар виставлений на продаж. Чоловіка звали Роберт. Робу хотілося мати друга. Він оформив покупку та отримав квитанцію. Роберт пояснив, що тепер він став домашнім вихованцем Роба і тепер той повинен забезпечити його дахом над головою і їжею, а також потурбуватися, щоб той не нудьгував. Робот і людина стали жити разом.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *