Український фільм про трагедію МН17 покажуть на найбільшому кінофестивалі світу (трейлер)

Український фільм про трагедію МН17 покажуть на найбільшому кінофестивалі світу (трейлер)


Український фільм “Залізні метелики” про трагедію МН17 покажуть на найбільшому світовому кінофестивалі Berlinale, пише Успіх in UA.

Стрічку продемонструють у секції “Панорама”. Це буде європейська прем’єра фільму.

До слова, “Залізні метелики” – це документальна стрічка, режимером якої є Роман Любий. У фільмі досліджуються обставини збиття літака МН17 у липні 2014 року над Донбасом. “Залізні метелики” демонструються риторику російських пропагандистів щодо цієї трагедії. Також творці стрічки продемонстрували світову реакцію на збиття літака, в якому знаходилися мирні люди.

У фільмі містяться документальні кадри у поєднанні з сучасним театром, а також анімацією.

“Цей фільм присвячений пасажирам і екіпажу рейсу MH17 та всім жертвам російської агресії проти України. Це наша реакція на непокаране вбивство 298 громадян різних країн і континентів, яке було скоєне у нас вдома і ми не могли не висловитись. Це наша відповідь вбивцям і брехунам від нас як від громадян України і як громадян Світу”, – зауважує режисер кінокартини Роман Любий.

Читайте також: У прокат у США вийде українська антивоєнна драма “Клондайк” (трейлер)

Роботу над фільмом вели представники кінооб’єднання «Вавилонʼ13», TRIMAFILM (Німеччина) та RBB/ARTE (Німеччина). Підтримку творцям надавали Український культурний фонд та Державне агентство України з питань кіно. Продюсери стрічки – Андрій Котляр, Володимир Тихий, Давід Лехмер, Ізабель Бертолон та Тріні Гьотце, повідомляє cinema.in.ua.

В Україні фільм вийде у липні цього року.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *