На культурному фестивалі у США Україна покаже інсталяцію, створену із протитанкових їжаків

На культурному фестивалі у США Україна покаже інсталяцію, створену із протитанкових їжаків


На культовому фестивалі Burning Man в американському штаті Невада Україна продемонструє вражаючу інсталяцію — військовий меморіал, створений з протитанкових їжаків, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці представника української команди на фестивалі Ярослава Корця у Facebook.

Назва інсталяції – The Hedgehog Temple (“Храм їжака”). Військовий меморіал присвячений українцям, які вже ніколи не зможуть поїхати на Burning Man, бо їх забрала війна.

“Тема BM 2023 — ANIMALIA. Коли я почув про тему, це була осінь і ми сиділи без світла в Одесі, як і всі українці. Iдея арт-проєкту виникла за кілька хвилин. Наш проєкт — військовий меморіал The Hedgehog Temple, це велетенський їжак, побудований з протитанкових їжаків. Ідея була на поверхні, адже саме протитанковий їжак є одним з символів оборони, вже не пам’ятаю, скільки ми їх наробили на початку вторгнення”, – говорить Ярослав Корець.

Читайте також: Український фотопроєкт “Плетіння сіток” представлять на Венеціанській бієнале сучасного мистецтва

Висота інсталяції – 7 м. Вона побудована зі ржавого металу, а в животі у нього сотня протитанкових їжаків. Каркас їжака накритий військовою піксельною сіткою.

“Якщо ви хочете передати з нами до The Hedgehog Temple вашу історію, щоб ми розмістили її в Храмі війського іжака, зв’яжіться зі мною в особисті. Це може буди фотографія та коротка історія загиблого/загиблої, це може бути якийсь предмет одягу, шеврон чи прикраса, чи ще щось, що ви вважаєте важливим та наповненим енергетикою”, – зауважує Ярослав Корець.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *