У Львові зазвучить українська попмузика минулого століття

У Києві відбудеться благодійний концерт кавер-дуету Тіма Ведерника та Олени Агранович


У Львові зазвучить триб’ют-проєкт з української попмузики 60–80-х років минулого століття у виконанні київського гурту “МОВА”, пише Успіх in UA.

Так, 6 серпня у Будинку офіцерів відбудеться лекція-концерт Old School Ukrainian Funk за участі дослідника української естрадної пісні, музиканта і шоумена Альберта Цукренка та вищевказаного музичного гурту.

Як зауважують організатори події, цілий пласт української попмузики 60–80-х років, зокрема фанку 70-х, був свідомо придушений за часів срср і забутий після його розпаду. В умовах тоталітаризму українські фанк-пісні не могли мати справжнього фірмового звучання, властивого цьому стилю. Та попри це, вони були на піку тогочасних світових тенденцій і заразом мали свій неповторний колорит, повідомляє zahid.espreso.tv.

“Нова хвиля зацікавлення українською естрадою збурилася кілька років тому, після виходу документального фільму “Вусатий фанк”. А з початком повномасштабної війни українська музика 60–80-х привертає ще більше уваги вітчизняних меломанів, які відкривають і перевідкривають її для себе. Донедавна на сучасній українській сцені естрадні шлягери звучали рідко. Наприкінці минулого року відроджувати їхнє звучання в новій якості взявся гурт “МОВА”. А тепер до музикантів приєднався ще й ексцентричний Альберт Цукренко — учасник гурту “Хамерман Знищує Віруси” та музичний критик, який проливає світло на історію появи на світ естрадних суперхітів. Знаймо і цінуймо свій музичний олдскул!”, – каже музичний оглядач Філ Пухарєв.

Читайте також: “Найдовший шлях – це шлях до себе”: Хельга Джуваго про музику, дизайнерську справу та волонтерство

Під час заходу можна буде почути пісня “Коло млина калина”, “Зачекай”, “Дівчино мила”, “Намалюй мені ніч” тощо.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *