Київські митники упередили незаконне пересилання орденів організатора червоного терору

Київські митники упередили незаконне пересилання орденів організатора червоного терору


Київські митники упередили незаконне пересилання у міжнародних поштових відправленнях шести державних нагород срср, які експерти оцінили в 1,4 млн грн, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Державної митної служби України у Facebook.

За документами, відправницею усіх міжнародних відправлень була одна й та сама жінка з міста Дніпро. Пересилала вона їх до Франції.

Експерти визначили, що серед виявлених митниками нагород – чотири ордени «красного знамени», виготовлених зі срібла з домішками міді, орден «отечественной войны» ІІ ступеня зі сплаву срібла з золотими накладками та нагрудний знак «бойцу красной гвардии и красному партизану» зі срібла з домішками міді.

На декількох нагородах наявні закріплені ниткою пломби та паперові наліпки, які вказують на те, що нагороди могли бути музейним або колекційним експонатом.

За даними експертизи, два з виявлених орденів «красного знамени» належали єфіму євдокімову – повноважному представнику політичного карального органу радянської росії – вчк-огпу. Один з цих орденів оцінили у 743 тис. грн, інший – у 285 тис. грн.

Читайте також: Київські митники врятували античні прикраси від незаконного вивезення

З відкритих джерел відомо, що євдокімов був безпосереднім організатором і учасником червоного терору на території України у 20-х-30-х роках минулого століття. Зокрема, знищував професійну еліту вугільної промисловості та металургії в рамках «шахтинської справи» на Донбасі. Для прикладу, у поданні до нагородження євдокімова орденом «красного знамени» як про заслугу згадується про знищення ним не менше 12 тисяч людей.

Нагороди, що пересилалися з порушенням митного законодавства, Київська митниця вилучила.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *