Київські історики отримали артефакти із прифронтового Бахмута

Київські історики отримали артефакти із прифронтового Бахмута

До Національного музея історії України у Другій світовій війні прибули артефакти із прифронтового Бахмута, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці музею у Facebook.

“Військові щоразу відбирають щось нове: кепі з рашистським символом, ворожі тактичні рюкзаки, каски та рації, попалені стволи кулеметів і труби гранатометів… Кожен предмет тішив нас не лише як дослідників, але й як громадян. Адже новоприбулі речі не будуть більше служити ворогу на полі бою, а навпаки – стануть доказами їхніх злочинів. Деякі з них покажемо вже найближчим часом у новому виставковому проєкті “Знак на щиті”, – зауважують фахівці.

За словами працівників музею, надіслані українськими військовими артефакти мають велике значення для суспільства.

“Це свідчення воєнної присутності та злочинів ворога, які в перервах між запеклими боями відібрали спеціально для збереження в музейному фонді України наші невтомні Захисники”, – додають вони.

Читайте також: У Лаврі стартувала унікальна програма духовного відновлення для військових

Нагадаємо, що нещодавно у Лаврі презентували програму “Духовне відновлення культурою” для захисників України.

У межах програми, захисники нашої країни можуть перебувати на території Заповідника від 1 до 7 днів. Учасникам пропонують культурно-освітні активності, духовні та релігійні практики, майстер-класи, а також екскурсії. Завдяки спілкуванню із духовенством, істориками, мистецтвознавцями, археологами, воїни можуть зрозуміти, як долати свої переживання та перетворювати їх на посттравматичне зростання.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *