В Україні запустили новий набір на безкоштовні онлайн-курси з вивчення ПДР

На Хмельниччині запускають безкоштовний курс із вивчення правил дорожнього руху


Мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр запускає новий набір на безкоштовні онлайн-курси з вивчення правил дорожнього руху, пише Успіх in UA.

Навчання проводитимуть викладачі із багаторічним досвідом викладання у провідних автошколах країни.

За словами директорки онлайн-платформи Гончаренко центру Вікторії Захарової, минулого року Верховна Рада дозволила українцям самостійно вивчати теорію для отримання посвідчення водія. Ці зміни наштовхнули освітній простір на запуск нового напрямку та формування навчальних груп у всіх просторах мережі.

«Очевидно, що навіть після того, як ця опція повноцінно запрацює в Україні, автошколи і надалі пропонуватимуть свої послуги з вивчення теорії ПДР. Але середня вартість такого навчання складає 4-5 тисяч гривень. Натомість наша мережа пропонує вивчити правила дорожнього руху абсолютно безкоштовно: для цього достатньо вибрати зручну за часом групу та підключитися на заняття», — ділиться керівниця онлайн-платформи.

Вона також запевнила, що навчальний формат нічим не відрізнятиметься від викладання в звичайних автошколах, адже до команди Гончаренко центру приєдналися досвідчені викладачі з багаторічним досвідом. 

«Ми шукали не просто людей, які знають ПДР, а фахівців, які працювали або досі працюють в автошколах. Тому хвилюватися за різницю в підходах не варто: вони абсолютно ідентичні. Крім того, онлайн-формат дозволить студентам зекономити не лише власні кошти, а й час: тепер їм не потрібно їздити кудись кілька разів на тиждень. Автошкола буде фактично в їхніх смартфонах», — розповідає Захарова.

Читайте також: На Хмельниччині запускають безкоштовний курс із вивчення правил дорожнього руху

Новий набір на курси вже стартував: всі деталі щодо реєстрації тут. Після завершення навчання учасники курсів зможуть самостійно зареєструватися на складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС. 

«Крім того, якщо людина вже має водійське посвідчення, але хоче актуалізувати знання з ПДР, вона також може зареєструватися на наші курси. Жодних обмежень для участі немає: лише бажання навчатися та здобувати нові знання», — додає директорка Гончаренко центру Онлайн.

Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *