На Хмельниччині запускають безкоштовний курс із вивчення правил дорожнього руху

На Хмельниччині запускають безкоштовний курс із вивчення правил дорожнього руху


У Нетішині освітньо-культурний простір Гончаренко центр та «Нова автошкола» запускають безкоштовні курси з вивчення правил дорожнього руху, пише Успіх in UA.

Після завершення навчання всі учасники зможуть самостійно скласти державний іспит з теорії ПДР. 

«У липні Верховна Рада дозволила українцям самостійно вивчати теорію для отримання посвідчення водія. А з 22 листопада зміни вступили в силу: українцям дозволили складати теоретичний іспит без відвідування автошколи. Це наштовхнуло освітню мережу на запуск нового напрямку та формування навчальних груп у своїх просторах», — коментує директорка освітнього простору Ольга Мєхових.

Цей курс складатиметься з 16 занять, які будуть проводити щодня, з понеділка по п’ятницю.

Перше заняття відбудеться 1 грудня (п’ятниця) о 10:00, за адресою вул. Шевченка 3 (Гончаренко центр Нетішин). Для участі запрошують зареєструватися за посиланням.

«В усіх містах, де стартують курси ПДР, в якості лекторів ми запрошуємо викладачів, які мають багаторічний досвід роботи та високий відсоток успішного складання іспиту серед студентів. І Нетішин — не виключення, тут містян готуватимуть до іспиту справжні професіонали», — додають в освітньому просторі.

Читайте також: В Івано-Франківську запускають серію безкоштовних тренінгів з фінансової грамотності

Після завершення навчання учасники курсів зможуть самостійно зареєструватися на складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС. 

«Крім того, якщо людина вже має водійське посвідчення, але хоче актуалізувати знання з ПДР, вона також може зареєструватися на наші курси. Жодних обмежень для участі немає: лише бажання навчатися та здобувати нові знання», — підкреслюють організатори.

Довідка

Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *