В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для людей літнього віку

В Україні запускають безкоштовні онлайн-курси англійської для людей літнього віку


Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запустила набір на безкоштовні онлайн-курси англійської мови для людей літнього віку, пише Успіх in UA.

Студенти віком від 60 років зможуть опанувати мову «з нуля» (здобувши рівень А0) завдяки спеціально розробленій програмі навчання, або ж покращити знання до рівнів А1 та А2.

Усі заняття проходитимуть на базі онлайн-платформи освітньої мережі. За словами директорки онлайн-центру Вікторії Захарової, команда викладачів вже має досвід роботи зі срібним віком, адже вже випустила понад 250 літніх студентів.

«Тут вкрай важливо розуміти, що в літньому віці люди потребують дещо іншого, спрощеного та більш повільного, темпу навчання. І вивчати іноземну мову за однією онлайн-партою з «онуками» для них доволі складно. Тому ми розробили власну програму для літніх людей. Вона не менше ефективна, але точно більш комфортна, і перші 250 випускників це підтвердили», — ділиться керівниця центру.

У межах курсу студенти почнуть опанування мови з фундаменту — базового рівня, що включає найпростіші слова, конструкції та теми. Це дозволить майбутнім випускникам курсу відповідати на найбільш поширені запитання англійською, розповідати про себе та ставити зустрічні питання.

«Так, це самий початок шляху, але не варто його недооцінювати. Адже вся англійська мова будується саме на рівні Beginner. І вже він відкриває двері до інших рівнів мови. А тому, опанувавши «базу» наші студенти зможуть перейти до наступного етапу. А для студентів 60+, які вже знайомі з англійською, ми відкрили групи рівнів А1 та А2. Навчатися не пізно ніколи!», — додає Вікторія Захарова.

У Гончаренко центрі також зазначили, що курс англійської для людей літнього віку передбачає багато розмовної практики. Це дозволить учасникам навчання позбутися страху комунікації з носіями мови та прискорить освітній процес.

Долучитися до онлайн-курсу можуть українці та українки віком від 60 років з будь-якого населеного пункту. Усі заняття відбуватимуться онлайн, підключитися до уроку можна буде з ноутбуків, планшетів або смартфонів. Для реєстрації на навчання достатньо заповнити коротку гугл-форму за цим посиланням.

Читайте також: В Україні запустили новий набір на курси англійської мови для військовослужбовців

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Online, що пропонує безкоштовні уроки англійської для всіх охочих.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *