В Україні розпочали прийом фільмів на участь у відборі на “Оскар”

В Україні розпочали прийом фільмів на участь у відборі на "Оскар"


Український Оскарівський Комітет відкрив приймання заявок для участі фільмів у відборі на премію “Оскар” Американської академії кінематографічних скобмистецтв та наук у категорії “Найкращий міжнародний повнометражний фільм” від України, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці ДержКіно України у Facebook.

Приймання заявок триває до 5 вересня включно.

До участі у відборі допускаються фільми, які відповідають таким критеріям:

  • фільм має вперше бути випущено у прокат у країні подання не раніше, ніж з 1 грудня 2022 року і не пізніше 31 жовтня 2023 року та публічно демонструватися протягом щонайменше семи днів поспіль.
  • фільми, що в будь-якій версії публічно демонструвалися чи розповсюджувалися поза театральним релізом до їхнього першого кваліфікаційного кінотеатрального релізу, не можуть подаватися на розгляд Кіноакадемії. Позатеатральна публічна демонстрація та розповсюдження включають, проте не обмежуються випадками: телепоказу та показу на кабельному телебаченні, PPV/VOD, розповсюдження DVD копій, розповсюдження на авіалініях, розповсюдження в мережі Інтернет.

Щоб дізнатися більше про умови та перелік вимог до кандидатів на участь перейдіть за посиланням.

Український Оскарівський комітет приймає матеріали виключно в електронному вигляді на email — a.machukh@uafilmacademy.org.

Читайте також: ТОП-5 українських фільмів, номінованих на «Оскар» за роки Незалежності

Результати відбору будуть оголошені на засіданні Українського Оскарівського Комітету, дату якого буде оголошено додатково.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *