Українська молодь отримає Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення у розбудові країни

У Києві пройде благодійний парад молодих талантів (як долучитися)


13 вересня 2023 року у Міністерстві молоді та спорту України відбулось фінальне засідання Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, пише Успіх in UA.

Нагадуємо, що Премія присуджується у 8 номінаціях за досягнення молоді протягом календарного року, що передує її присудженню. Також можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки. Премія Кабінету Міністрів України присуджується молодим людям віком до 35 років.

У 2023 році до Мінмолодьспорту подано 125 кандидатів з 20 регіонів України, у тому числі 49 жінок та 76 чоловіків.

На засіданні Голова комітету, Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт поінформував про виконану Міністерством роботу та наголосив, що сьогодні перед Комітетом стоїть відповідальне завдання — визначити найкращих кандидатів на здобуття Премії.

Читайте також: Кабмін оголосив переможців премії імені Лесі Українки

Під час засідання члени Комітету обрали 20 найбільш гідних кандидатів, які отримають Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України у розмірі 50 тис. гривень за досягнення, які сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Наступним кроком буде підготовлено та подано на розгляд Кабінету Міністрів України проєкт розпорядження після чого стане відомо імена преміантів.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *