Кабмін оголосив переможців премії імені Лесі Українки

,
Кабмін оголосив переможців премії імені Лесі Українки

Кабінет Міністрів України присудив премію імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2022 рік. Розмір грошової частини премії за перемогу у кожній з номінацій – 20 тис. грн, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці Українського інституту книги у Facebook.

Цьогоріч переможців обрали в трьох номінаціях:

  • у номінації “Літературні твори для дітей та юнацтва” премію присуджено Мамчич Олесі Олександрівні за книжку “Як правильно ревіти?”;
  • у номінації Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва” – Садовенко Оксані Ігорівні за оригінальне художнє оформлення книжки “Ти і Малевич”;
  • у номінації “Театральні вистави для дітей та юнацтва” – Ципіній Ірині Володимирівні за створення вистави “Пливе човен”.

Читайте також: У Японії з’явилася дитяча “Українська книжкова поличка” (фото)

До слова, премія Кабміну імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва заснована за пропозицією Держкомтелерадіо в 2004 році. Вона присуджується до дня народження Лесі Українки щороку у чотирьох номінаціях за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *